מעצבת גרפית ומאיירת עצמאית, בוגרת בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.
בעלת סטודיו עצמאי המשרת לקוחות מתחום ההי-טק, המזון, הבניה, האופנה ועוד.
למדה איור וכתיבת קומיקס באקדמיה סנט. לוק בבריסל, בלגיה. פירסמה 2 סיפורי קומיקס בקובץ "החלום התשיעי", הוצאת מג'יק סטריפ בבלגיה. השתתפה בתערוכת קומיקס במוזיאון ישראל בירושלים.
עבדה כארט דיירקטור במשרדי פרסום בתל-אביב ובחיפה. לימדה עיצוב גרפי במכללות ומסגרות שונות בחיפה.
בעלת תואר שני בכתיבה יוצרת ודוקטורט מהחוג לספרות עברית והשוואתית באוניברסיטת חיפה בנושא: “אתיקה, פואטיקה ופוליטיקה ביצירות הפרוזה של מקס ברוד".
מורת דרך מוסמכת בשפות אנגלית, צרפתית וגרמנית.

פרסים ומלגות:

 • פרס על השגים בלימודים, בצלאל, ירושלים
 • מלגת קרן שרת - קרן התרבות של אמריקה-ישראל
 • פרס אותות של איגוד המפרסמים על תעמולת בחירות
 • מלגת לימודים מטעם אוניברסיטת חיפה ועיריית חיפה לאוניברסיטת לומיני, מרסיי, צרפת
 • מלגה מטעם מכון בוצריוס לאוניברסיטת טיבינגן, גרמניה
 • מלגה מטעם קרן דיוויד הרצוג לאוניברסיטת גראץ, אוסטריה
 • פרס מטעם מכון ליאו-בק, ירושלים

לקוחות

המלצות

 • עבדתי עם נורית לאורך תקופה ארוכה ובתפקידים שונים  בניהול מותגים בארץ ועבור השוק הבינלאומי. נורית היא אחת מהמעצבות היותר מוכשרות שיש לנו בישראל, שמבינה את כל האספקטים  התרבותיים והשיווקיים של המסר  הגראפי  ונותנת להם ביטוי חזותי ממוקד ומדוייק. 
  בנוסף נורית היא אדם נעים הליכות שכיף לעבוד איתו, להתלבט ביחד ולבחור נכון. במסגרת עבודתנו המשותפת זכינו בפרס על עיצוב אריזה וקיבלנו משוב נפלא על עבודות שונות.
  עם הלקוחות שקיבלו מאיתנו שירותי מיתוג וקידום מכירות נמנות החברות הבאות: אפריקה ישראל להשקעות, מגדל חברה לביטוח, אגיס חברה לתרופות, אמריקה –ישראל, סודה סטרים  ועוד. גם כעת כשעיקר פעילותי העסקית הועתקה לארה"ב, אני נהנית משירותיה של נורית פגי.

  דבורה בראונשטיין, מנכ"ל MA BELLE2 WORLD FASHION

 • עבדתי עם נורית פגי, כמנהלת עיצוב והפקה בחברת "סודה-קלאב", במשך 7 שנים. במהלך תקופה זו נורית שימשה כמעצבת עיקרית בחברה ועיצבה אריזות, לוגואים, ברושורים, פליירים וכל חומר שיווקי מודפס עבור כלל מוצרי החברה בשווקים הבינלאומיים השונים.

  היה כייף גדול לעבוד מול נורית! היא מעצבת מוכשרת ומקצוענית חסרת פשרות, בעלת הבנה שיווקית מצויינת כך שהצליחה לתת לנו מענה ופתרון גרפי לכל בקשה. מעבר לכך, שירות מעולה! סבלנות, זמינות, אחריות ועמידה בלוח הזמנים הלחוץ. מכל המעצבים מולם עבדתי, הכי נהנתי לעבוד מול נורית! אני ממליצה לכל חברה לשכור את שירותיה. נורית, תודה רבה!

  אביבית קניגסברגר, מנהלת מוצר, סודה-קלאב

 • תענוג לעבוד עם נורית, יש לה חוש אסטטי והבנה שיווקית יוצאי דופן. היא מאוד יצירתית ומעלה הרבה רעיונות ויחד עם זה זורמת עם הרעיונות של הלקוח מה שמביא לתוצאות מושלמות. קו העיצוב שהתוותה משמש אותנו לכל הדרך כולל בניית אתר ה e-commerce שלנו. למרות שאנחנו חברה קטנה יחסית נוצרה לנו תדמית מאוד רצינית, הרבה בזכות עבודת העיצוב.  

  תדי פרדו, TeddyPardo, High End Audio, CEO

 • לצורך עיצוב הלוגו, נורית קבלה מאתנו הסבר על הטכנולוגיה ותיאור כללי של מסר ו"מצב רוח" אותו אנו מבקשים להעביר. התרגום שנורית עשתה בין אלה לבין האלמנט הגרפי היה מעולה - יפה, נקי וברור, חדשני מחד ועל-זמני מאידך, ולאורך השנים תמיד קבלנו התייחסות מחמיאה ללוגו מאנשים מארצות ומרקעים שונים (יפן עד ארה"ב דרך אירופה).
  היינו מרוצים מאד ואם יהיה פרוייקט נוסף נשמח לבחור שוב בנורית.

  דן אליאב, סמנכ”ל פיתוח Genoa color technology Ltd

 • כשהקמתי את החברה שלי, פניתי לנורית פגי (בעקבות המלצה) שתעצב לי לוגו, כרטיס ביקור ומיתוג לחברה. העיצוב המוצלח של נורית ממשיך איתנו כבר 10 שנים!
  מאז אנחנו ממשיכים לפנות לנורית בכל פעם שיש לנו צורך בעיצוב חומר פרסומי. כל בקשה מטופלת ע"י נורית בסבלנות, במקצועיות רבה, במהירות ותוך מתן תחושה שהפקוייקט חשוב לה באותה מידה שהוא חשוב לי.
  נורית נכנסה לראש רשימת הספקים שלנו וגם ללב... ממליץ בחום!

  נועם בנק, ערוצים בטבע – טיולים ופעילויות אתגר

 • נורית היא מעצבת מוכשרת ואינטליגנטית, קשובה ושפתה העיצובית מעודכנת ועכשווית. נורית ניחנה ביחסי אנוש מצויינים ויכולת נדירה ליצור דו-שיח ויזואלי בכל דיסציפליה שיווקית. יש לה סקרנות טבעית ויכולת להשתלב ולתרום בכל פרוייקט תקשורתי ופרסומי.
  נורית הטביעה חותם אישי ותרמה ערך מוסף וחשוב בפרוייקטים רבים שנהלתי, ביניהם חברות בניה, מרכזים מסחריים, חברות מזון, חברות תקשורת וקמפיינים פוליטיים.

  צביקה בראונשטיין, מנכ"ל, פרסום אימפקט בע"מ